O NAS

Ośrodek szkolenia kierowców Magnet to prężnie rozwijająca się profesjonalna firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku. Wysoka jakość kształcenia oraz zapewnienie naszym kursantom wszystkich niezbędnych pomocy naukowych (zarówno tradycyjnych, jak i multimedialnych) sprawiły, że nasz ośrodek nauki jazdy cieszy się stale poszerzającym się gronem zadowolonych klientów.

Nasza Szkoła zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie „Mistrzowie Motoryzacji” w latach 2019, 2022 oraz 2024 organizowanym przez Głos Szczeciński. W 2024 roku po raz kolejny zdobyliśmy najwięcej głosów w Szczecinie jak i w całym województwie zachodniopomorskim spośród wszystkich szkół nauki jazdy w naszym regionie.

Wszystkich przyszłych kierowców gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez szczecińską szkołę nauki jazdy Magnet. Nasza oferta obejmuje kursy na prawo jazdy kategorii B oraz jazdy doszkalające dla osób przed egzaminem państwowym, a także tych, które mają już egzamin na prawo jazdy za sobą.

Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczoną oraz wysoce wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Dobrze wiemy, że każdy może popełniać błędy, dlatego podczas kursów zapewniamy bezstresową, skuteczną naukę jazdy samochodem w miłej atmosferze.

Jazdy prowadzone są samochodami Toyota Yaris IV – nowo zakupionymi w 2023 roku (takie same auta używane są podczas egzaminu państwowego w Szczecinie od 02.11.2023), dzięki czemu nasi kursanci mają odpowiednio dużo czasu na oswojenie się z pojazdami, na których będą zdawać egzamin. Ponadto dysponujemy klimatyzowaną salą wykładową przy siedzibie firmy oraz placem manewrowym obok toru gokartowego PZMOT przy ul. Wojska Polskiego.

Dlaczego my?
Wybierając naszą szkołę, nauczysz się jeździć po obszarze całego Szczecina. Podczas nauki bardzo duży nacisk kładziemy na poznanie tras egzaminacyjnych. Na życzenie kursantów, nasi instruktorzy mogą brać udział w praktycznym egzaminie państwowym w roli obserwatorów. Oprócz wymienionych argumentów – u nas zaoszczędzisz pieniądze! Zapłacisz tylko za kurs. Nie pobieramy i nie zmuszamy do żadnych dodatkowych opłat podczas trwania kursu.

Dbając o jak najwyższy poziom szkolenia zapewniamy:

  • w cenie kursu materiały szkoleniowe zawierające podręcznik oraz 90 dniowy dostęp do testów online z aktualnymi pytaniami egzaminacyjnymi z bazy Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych,
  • egzaminy wewnętrzne (teoretyczny i praktyczny) w cenie kursu, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów
  • skrupulatnie dobraną, wykwalifikowaną kadrę instruktorską dysponującą dużym doświadczeniem
  • indywidualne, profesjonalne i uczciwe podejście do każdego kursanta
  • naukę bez stresu, nikt nie rodzi się kierowcą, masz prawo do błędów
  • duże prawdopodobieństwo, że zdasz za pierwszym razem, nasz ośrodek ma wysoką zdawalność
  • prowadzenie jazd doszkalających dla osób posiadających prawo jazdy
  • miłą atmosferę

Dołącz do sporej grupy zadowolonych kierowców. Chcesz uzyskać więcej informacji odnośnie naszej oferty? Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem.