OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej szkole.
Najlepszą reklamą dla ośrodka szkolenia kierowców jest bardzo dobra zdawalność egzaminu państwowego. Wysoka jakość kształcenia w naszej szkole kierowców potwierdzają liczne pozytywne opinie od naszych kursantów.

Opinie Google

cichy Kacper
cichy Kacper
12:23 24 Aug 23
Zacznę od tego że to najlepsza nauka jazdy w Szczecinie!!!! Pani Agata nie zastąpiona mega instruktor !!Prze!! Miła uśmiechnięta z Ogromną Cierpliwością i wiedza która potrafi przekazać kursantowi !! Polecam w 100% ..
Kornel Tomczak
Kornel Tomczak
08:30 21 Aug 23
Serdecznie polecam tę szkołę. Szkołą tutaj nie tylko kierowców, którzy mogą zdać egzamin, ale i takich, którzy będą prowadzić bezpiecznie i z odpowiedzialnością.Mogę śmiało polecić wszystkich instruktorów, każdy prowadzi lekcje w swoim stylu. Szczególne podziękowania dla Radka i Kuby!
Jakub Sobolewski
Jakub Sobolewski
11:30 20 Aug 23
Bardzo polecam. Wraz z Panem Michałem S. przygotowałem się do egzaminu państwowego po dwuletniej przerwie. W krótkim czasie udało mi się poprawić i dojrzeć wiele aspektów prowadzenia pojazdu, a na koniec naszego "Kursu" usłyszałem, że zdam na 100%, co dodało mi pewności siebie.Egzamin zdany za pierwszym podejściem, pozdrawiam!
Piotr
Piotr
14:34 25 Jul 23
Kaja Kraśnicka
Kaja Kraśnicka
11:28 25 Jul 23
Bardzo polecam, miła atmosfera, świetnie prowadzone zajęcia z teorii jak i praktyki przez Pana Radka sprawiły ze na zajęcia chodziłam z przyjemnością a egzamin dzięki szczegółowo przerobionym trasom mnie niczym nie zaskoczył- zdane za pierwszym razem :)
Roberto Manko
Roberto Manko
09:13 14 Jul 23
Oskar Jabłonowski
Oskar Jabłonowski
19:44 11 Jul 23
Bardzo polecam tą szkołę jazdy uczęszczałem tam na kurs kat. B teoria perfekt a jazdy z Michałem świetna nauczył mnie wszystkiego od podstaw. Egzamin to była formalność.
Mikołaj Wcisło
Mikołaj Wcisło
12:51 28 Jun 23
Bardzo polecam tą szkołę jazdy, bardzo fajnie i przyjemnie uczy. Dziekuje wzystkim instruktorom z ktorymi jezdzilem a Szczególnie chciałbym podziękować mojemu instruktorowi Pawłowi, który przygotował mnie do egzaminu panstowego na 100%
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami naszej firmy w innych portalach: