OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej szkole.
Najlepszą reklamą dla ośrodka szkolenia kierowców jest bardzo dobra zdawalność egzaminu państwowego. Wysoka jakość kształcenia w naszej szkole kierowców potwierdzają liczne pozytywne opinie od naszych kursantów.

Opinie Google

andrews
andrews
10:35 17 May 24
Bardzo serdecznie polecam tą szkołę jazdy. Zarówno teoria jak i praktyka zdane za pierwszym razem. Spośród wszystkich instruktorów najserdeczniej polecam Pana Mirka, idealnie przygotował mnie do egzaminów i jego cenne rady są bardzo przydatne w codziennej jeździe. Uważam go za najlepszego z instruktorów:)
Mateusz Chełstowski
Mateusz Chełstowski
17:46 13 May 24
Bardzo dobra szkoła jazdy. Kurs przeprowadzony zdecydowanie profesjonalnie i ciekawie. Co najważniejsze, właściwe przygotowanie i super podejście do kursanta. Polecam każdemu.
Justyna Ilas
Justyna Ilas
16:34 10 May 24
Szkoła godna polecenia. W szczególności dziekuję Panu Mirkowi i Panu Krzysztofowi za wiele cierpliwości i za bardzo przyjazną atmosferę urozmaiconą żartami. Pan Mirek to wykwalifikowany instruktor z poczuciem humoru a Pan Krzysztof jest rzetelny i oddany swojej pracy. Dzieki ich zaangazowaniu zgałam egzamin państwowy za pierwszym razem.
KP
KP
15:28 07 May 24
Bardzo dobra szkoła jazdy. Państwowy egzamin teoretyczny zdany na maxa za pierwszym razem, państwowy egzamin praktyczny zdany za drugim razem. Szczególnie dziękuję panu Krzysztofowi (złoty człowiek) i pani Agnieszce z którymi jeździłem najwięcej.
Tetiana Pliushkina
Tetiana Pliushkina
13:19 07 May 24
Bardzo dziękuję wam wszystkim a przede wszystkim Panu Mirkowi i Panu Krzysztofowi za wyrozumiałość i cierpliwość do mnie. Polecam tą szkołę!
Maciej Górczyński
Maciej Górczyński
15:11 22 Apr 24
Zdane za pierwszym razem dzieki świetnym, zaangażowanym instruktorom i organizacji jazd dostosowanych do moich aktywności. Do Magnetu trafiłem przypadkiem i nie żałuje Polecam każdemu. :)
angelika gozdziuk
angelika gozdziuk
11:04 22 Apr 24
Po 5 latach przerwy postawiłam na wykupienie jazd w Magnecie, była to moja najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Jeździłam z panem Michałem i Krzysztofem, dokładność, spokój, a jaka cierpliwość w dodatku. Po dodatkowych jazdach z panem Michałem i Krzysztofem czułam się tak dobrze przygotowana, że jadąc na egzaminie byłam całkowicie pewna swoich umiejętności.Jeśli jest się osobą bardzo szybko stresującą, delikatną, albo potrzebującą braku nerwów podczas nauki, bardzo polecam pana Michała i Krzysztofa!
Małgorzata Fudro
Małgorzata Fudro
19:49 08 Apr 24
Prawo jazdy zdane za 2gim razem,Najlepszymi instruktorami okazali się być Agnieszka i Krzysiek,Ogromne pokłady wiedzy, zaangażowania, cierpliwosciMnóstwo wskazówek i dobrej energii:)
Aleksander Fiuk
Aleksander Fiuk
07:47 28 Mar 24
Potrzebowałem wykupić kilka godzin jazd i żałuję, że nie robiłem całego kursu w tej szkole. Z całego serca mogę polecić jazdy z p. Beatą - super podejście i świetna atmosfera, profesjonalnie, ale i z odpowiednim luzem żeby nie wywoływać niepotrzebnego stresu
Adrian Ignacenko
Adrian Ignacenko
17:52 27 Mar 24
Z czystym sumieniem polecam szkołę nauki jazdy Magnet. W szczególności dziękuję P. Michałowi za profesjonalne podejście do kursanta, przekazaną wiedzę i cierpliwość. Pragnę również podziękować reszcie instruktorów z którymi miałem przyjemność jeździć. Polecam wszystkim,którzy pragną zacząć przygodę z nauką jazdy.
Michał Karpol-Nawrocki
Michał Karpol-Nawrocki
23:23 23 Mar 24
Każdy wie, ze szkołę jazdy najlepiej znaleźć szukając opinii. Podzielę się swoją. Magnet jest po prostu genialny. Jestem wymagającym klientem i mialem duże oczekiwania idąc na kurs więc zweryfikowałemo je w internecie. Rewelacyjne opinie o Magnecie potwierdziły się w 100%. Teoria z Radkiem jest po prostu genialna. Przy odrobinie chęci nauczycie się wszystkiego co potrzebujecie do egzaminu państwowego. Praktyka z kilkoma instruktorami i od każdego wyciągniecie wiele cennych wskazówek i rad. Efekt? Egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny zdane za pierwszym razem. Serio Magnet to idealny wybór dla każdego kto chce szybko uzyskać prawko. Polecam serdecznie :)
Karpik
Karpik
14:35 23 Mar 24
Wziąłem sobie 10 jazd dodatkowych po prawie dwóch latach przerwy od robienia prawa jazdy i zdałem egzamin państwowy! Każdy z instruktorów jest bardzo miły, rzetelny i podzielił się ze mną cennymi wskazówkami. Bardzo indywidualne i odpowiedzialne podejście do kursanta, wręcz bym powiedział, że pełen profesjonalizm! Również z doborem komfortowych dla mnie godzin nie było jakiegokolwiek problemu. Polecam gorąco i z całego serca dziękuję każdemu instruktorowi! ❤️
Justyna Kwiatkowska
Justyna Kwiatkowska
20:32 09 Mar 24
Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia zarówno teoretycznego, jak i praktycznego. Podczas jazd każdy instruktor przekazuje wiele cennych wskazówek i rad na swój sposób. Szczególne podziękowania dla mojego głównego instruktora pana Krzysztofa za cierpliwość, spokojną atmosferę i dużą dawkę wiedzy. Szkoła w 100%spełniła moje oczekiwania. Zdecydowane TAK dla przyszłych kursantów.
Mateusz Lipski
Mateusz Lipski
08:38 02 Mar 24
Moim zdaniem najlepsza szkoła w Szczecinie. Kurs teorii bardzo wartościowy. Wszyscy instruktorzy są bardzo mili i profesjonalni. Ja miałem większość jazd instruktorem Mirkiem i bardzo dobrze je wspominam. Polecam brać u niego jazdy. Bardzo dobrze przygotowały mnie do egzaminu. Serdecznie polecam.
Krzyś 25
Krzyś 25
09:33 28 Feb 24
Egzamin zdany za pierwszym razem, bardzo dobra szkoła, polecam.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami naszej firmy w innych portalach: