OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej szkole.
Najlepszą reklamą dla ośrodka szkolenia kierowców jest bardzo dobra zdawalność egzaminu państwowego. Wysoka jakość kształcenia w naszej szkole kierowców potwierdzają liczne pozytywne opinie od naszych kursantów.

Opinie Google

Mateusz Lipski
Mateusz Lipski
08:38 02 Mar 24
Moim zdaniem najlepsza szkoła w Szczecinie. Kurs teorii bardzo wartościowy. Wszyscy instruktorzy są bardzo mili i profesjonalni. Ja miałem większość jazd instruktorem Mirkiem i bardzo dobrze je wspominam. Polecam brać u niego jazdy. Bardzo dobrze przygotowały mnie do egzaminu. Serdecznie polecam.
Krzyś 25
Krzyś 25
09:33 28 Feb 24
Egzamin zdany za pierwszym razem, bardzo dobra szkoła, polecam.
Olimpia Stępień
Olimpia Stępień
14:23 16 Feb 24
Serdecznie polecam szkołę jazdy Magnet w Szczecinie :)
Kamila Jawor
Kamila Jawor
13:15 15 Feb 24
Polecam w 100% a Pan MICHAŁ jako instruktor jest niezwykle kompetentny,cierpliwy . Jego przejrzyste wyjaśnienia i indywidualne podejście sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Atmosfera jest przyjazna, a lekcje prowadzone z dużym zaangażowaniem. Serdecznie polecam szkołę, a przede wszystkim współpracę z Panem MICHAŁEM!
Wiktor Łuszcz
Wiktor Łuszcz
13:05 09 Feb 24
Polecam szkołę jazdy.
Mikrus 228
Mikrus 228
20:34 07 Feb 24
Super poprowadzona teoria jazdy przeprowadzone profesjonalnie instruktorzy pozytywni w szczególności Pan Michał przekazanie wiedzy na wysokim poziomieJak i sprzęt który stoi na wysokości zadaniaPolecam każdemu
Agnieszka Wąs
Agnieszka Wąs
14:52 02 Feb 24
zdane za 1 razem, mimo ogromnego stresu! Bardzo polecam pana Radka, który na spokojnie wytłumaczy wszytko. Bardzo dziękuję za miłą obsługę, także za tą recepcji!
Szymon Manduk
Szymon Manduk
15:17 24 Jan 24
Szkoła warta polecenia, Pan Radosław prowadzący teorię bardzo sympatyczny, umie przekazać dobrze wiedzę na wykładach. Instruktorzy też niczego sobie, chyba wszystkie godziny przejeździłem z Panem Mirkiem i przygotował mnie tak, że egzamin praktyczny w WORDzie zdalem za pierwszym razem. 5 gwiazdek z czystym sumieniem.
Grzesiek Gumplowicz
Grzesiek Gumplowicz
16:48 17 Jan 24
Hanna
Hanna
11:36 16 Jan 24
Szkółka "Magnet" to doskonałe miejsce do nauki prawa jazdy, a Pan Michał jako instruktor jest niezwykle kompetentnyi życzliwy. Cechuje go cierpliwośći profesjonalizm. Jego klarowne wyjaśnienia i indywidualne podejście sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Atmosfera jest przyjazna, a lekcje prowadzone z dużym zaangażowaniem. Serdecznie polecam zarówno szkołę, jaki współpracę z Panem Michałem!
Piotr D
Piotr D
13:20 10 Jan 24
Najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie
Mateusz Kisiel
Mateusz Kisiel
18:45 09 Jan 24
Z całego serca, jestem w stanie polecić szkołę jazdy Magnet. Zaczynając od teorii z panem Radkiem, która jest odpowiednia co do tempa, jasna oraz przyjemna :) (świetny pomysł, jeśli chodzi o te "kartkówki" z podsumowaniem informacji z poprzednich zajęć - ułatwiają zapamiętywanie rzeczy oraz motywują :)). Dodatkowo instruktorzy (Pani Agata, Beata, Agnieszka, oraz Pan Krzysztof, Mirosław) bardzo przyjemni, na jazdach czułem się jakbym jeździł ze znajomym, wszystko bardzo dobrze oraz dokładnie zostało wyjaśnione jeśli miałem jakieś pytania tudzież zawahania. Szczególnie jestem w stanie polecić Panią Agatę, którą miałem szczęście wylosować jako głównego instruktora, jazdy płynęły bardzo szybko i na każde zajęcia przychodziłem z przyjemnością :), szczególnie również jestem w stanie polecić pana Krzysztof, pan bardzo cierpliwy oraz uprzejmy - jazdy doszkalające z nim były samą przyjemnością. Warto również wspomnieć o Panie Kubie z biura, który zawsze potrafił dopasować jazdy do mojego grafiku, zawsze z uśmiechem, uprzejmy i miły :). Egzamin zdany za drugim podejściem, dziękuje jeszcze raz za najlepsze przygotowanie do egzaminu!
pleasure
pleasure
17:27 08 Jan 24
Najlepsza szkółka jazdy w szczecinie. Z całego serca polecam ;) Zdałem za pierwszym razem.Miałem przyjemność jeździć z Panią Agnieszką która jak widać bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu. Jazdy były wesołe lecz nie brakowało w nich cennych wskazówek i profesjonalnego podejścia do kursanta.
milena szlendak
milena szlendak
08:26 29 Dec 23
Z całego serca polecam Magnet. Pan Radek bardzo ciekawie i profesjonalnie prowadzi kurs teoretyczny, który jest nie tylko przydatny, ale także miło spędzonym czasem. Wszyscy instruktorzy prowadzą jazdy bezstresowo oraz bardzo profesjonalnie. Szczególnie chciałabym podziękować Pani Agnieszce, z którą każde jazdy były bardzo wartościowe i mogłam się na nich wiele nauczyć ale także zarazem były bardzo miło spędzonym czasem. Chciałabym również podziękować panu Jakubie z biura, który jest bardzo przyjazną i cierpliwą osobą. [egzamin teoretyczny zdany za 1 razem a praktyczny za 2]
Jędrek D
Jędrek D
09:43 20 Dec 23
Bardzo dobra szkoła!Kurs teorii bardzo wartościowy. Instruktorzy z którymi miałem przyjemność jeździć nieco więcej to Michał oraz Krzysztof. Oboje bardzo profesjonalni. Atmosfera na jazdach była bardzo przyjazna. Bardzo polecam tych instruktorów, ale jestem pewny że wszyscy pozostali są równie dobrzy. Po ukończeniu 30 godzin jazd oraz jednej dodatkowej godzinie przed egzaminem udało mi się zdać za pierwszym razem. Serdecznie polecam.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami naszej firmy w innych portalach: