OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej szkole.
Najlepszą reklamą dla ośrodka szkolenia kierowców jest bardzo dobra zdawalność egzaminu państwowego. Wysoka jakość kształcenia w naszej szkole kierowców potwierdzają liczne pozytywne opinie od naszych kursantów.

Opinie Google

Joanna Zylska
Joanna Zylska
12:05 01 Mar 23
Z całego serca polecam zajęcia z Panią Agnieszką Sitarek. Pani Agnieszka posiada ogromną wiedzę, z pasją i energią prowadzi każde zajęcia. Podczas zajęć bardzo szczegółowo tłumaczy każdy element tras na których odbywają się egzaminy, zwraca uwagę na "pułapki", najczęściej popełniane błędy przez kandydatów. Na egzaminie nic praktycznie nie może nas zaskoczyć. Osobiście bardzo doceniam to, że zajęcia odbywały się w bardzo dobrej atmosferze, nawet po zrobieniu ( a właściwie próbie zrobienia ) nawet najgłupszego błędu Pani Agnieszka nigdy nie dała po sobie poznać irytacji czy zdenerwowania, a porostu tłumaczyła problematyczny element jeszcze raz ( albo i więcej w każdym razie do skutku :D). Uważam, że swój sukces zawdzięczam w BARDZO dużej mierze Pani Agnieszce, trafiłam do niej po jazdach z innymi instruktorami zniechęcona i uważająca się za "ciężki przypadek". Pani Agnieszka szybko wyprowadziła mnie z błędu, dodała wiary, skorygowała błędy i .....jest mam wymarzone prawko :D
Klaudixzz
Klaudixzz
10:41 19 Jan 23
Jeżeli miałabym komukolwiek polecić szkołę jazdy, byłaby to zdecydowanie szkoła jazdy „Magnet”. Była ona moim pierwszym wyborem, bo już pare lat temu zdawał w niej mój brat i już wtedy bardzo ją sobie chwalił. Z całego serca polecam instruktorkę Panią Agnieszkę S. oraz Pana Michała, ponieważ są to ciepłe i cierpliwe osoby, u których jazda była zdecydowanie najprzyjemniejsza i najbardziej owocna. Zarówno Pani Agnieszka jak i Pan Michał potrafią świetnie przekazać wiedzę oraz wskazać konkretne błędy, jednocześnie nie pozwalając czuć się kursantowi jak „głupek”. Pani Agnieszka dopilnowała, żebym dokładnie zapoznała się z każdą trasą egzaminacyjną, abym na egzaminie państwowym nie miała żadnych niespodzianek i faktycznie tak było:) Egzamin państwowy zdałam bez większego problemu. Na wyróżnienie zasługuje również szef - Pan Radek, który bardzo przyjemnie przeprowadził zajęcia teoretyczne, na które aż chętnie się przychodziło :) Bardzo bardzo polecam i dziękuję :)
Paulina Jasińska
Paulina Jasińska
09:18 20 Dec 22
Swoją przygodę z jazdami zaczęłam pare lat temu w innej szkole jazdy , miałam dość długa przerwę od jeżdżenia . W Magnet wzięłam doszkalające jazdy po latach nie jeżdżenia , pod okiem pani AS udało mi się zdać . Bardzo polecam to miejsce zwłaszcza panią Agnieszkę , którą miałam okazje poznać i wyjeździć te godziny . Pani Agnieszka jest osoba otwarta , robiła super atmosferę przy czym opowiadała i tłumaczyła dokładnie zasady . Przy niej mój stres , który mam tak duży ze zapominam o bożym świecie ,zmniejszył się do stopnia ze uwierzyłam w siebie , i się nie poddałam .Wiedziała gdzie jest jeszcze błąd i gdzie musimy go poprawić by utrwaliło się na dobre w mojej głowie . Profesjonalne podejście , dziękuje jeszcze raz z całego serca
Krystian Balcerak
Krystian Balcerak
20:50 08 Dec 22
Jeżeli zamierzasz zrobić prawo jazdy to tylko w Magnecie. Teoria wyłożona przez Pana Radka w bardzo przystępny sposób, a zajęcia praktyczne przeprowadzane przez Panią Agnieszkę i Krzysztofa przebiegały bardzo profesjonalnie i w super atmosferze. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem po 1.5 miesiąca od zaczęcia kursu!!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami naszej firmy w innych portalach: